a, evideo, podcasty, infografiki, poradniki, raporty itd., których podstawowym zadaniem jest dostarczenie internautom wiarygodnych i pożądanych przez nich wiadomości i informacji związanych z daną branżą, dzięki czemu obie strony, zarówno firma, jak i potencjalny klient, odnoszą korzyści. W szerszym rozumieniu content marketing obejmuje również treści tworzone poza Internetem: w prasie branżowej, gazetkach, folderach, ulotkach, katalogach, poradnikach drukowanych, książkach itd.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Content_marketing
Promocja stron prowadzonych przez adwokatów
Wiele osób zostaje w swoim życiu postawionych w takiej sytuacji, w której muszą skorzystać z pomocy adwokata. Sprawia to, że adwokaci mogą zajmować się wieloma sprawami, ale jednocześnie muszą konkurować pomiędzy sobą o nowych klientów. W związku z tym prowadzą strony internetowe, na których zachęcają do skorzystania ze swoich usług. Niektóre z takich stron wymagają jednak odpowiedniej promocji, żeby internauci dowiedzieli się o ich funkcjonowaniu. Może ona polegać na opracowywaniu reklam wyskakujących w czasie korzystania z Internetu oraz takich, które są roznoszone do skrzynek na listy. Marketing internetowy związany ze stronami adwokackimi może także polegać na pozycjonowaniu takich stron zlecanym odpowiednim firmom.
Krótka definicja z Wikipedii. Linkowanie
Obecnie linkowanie to najważniejszy element mający wpływ na pozycję stronypotrzebny przypis, aczkolwiek wyszukiwarka Google, najpopularniejsza w Polsce strona tego typu, stale próbuje ograniczyć wartość tego wskaźnika na rzecz innych wyszukiwarek jak Bing czy Yahooniejasne.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Linkowanie